Nieuwe naam?
Geen echte blog maar melding van een belangrijke wijziging omdat ik ben aangesloten bij Dutch Corporate Finance.
Per 2 februari 2026 heb ik mij, met veel enthousiasme, aangesloten bij Dutch Corporate Finance (DCF) als Partner. Een mooie volgende stap die voortkomt uit onze gedeelde visie op hoogwaardige MKB‑begeleiding en het versterken van ondernemers in cruciale fases van groei, opvolging en transactie.

Mijn keuze voor DCF is gestoeld op drie belangrijke overwegingen:
- Een perfecte inhoudelijke en strategische match
Met meer dan 20 jaar ervaring in bedrijfswaarderingen, bedrijfsovernames en financieringstrajecten sluit mijn expertise naadloos aan op de ambitie van DCF om ondernemers nog beter te ondersteunen in hun strategische keuzes. - Gezamenlijke waarden en focus op kwaliteit
Zowel AAA4B Corporate Finance als DCF hebben een sterke focus op persoonlijke betrokkenheid, professionaliteit en kwaliteit binnen het MKB‑segment. Uit de vergelijkingsanalyse blijkt dat onze dienstverlening en benadering uitstekend op elkaar aansluiten van M&A en waarderingen tot financieringsadvies en begeleiding van familiebedrijven. - Versterking voor beide partijen
Voor mij betekent deze stap onderdeel worden van een hecht, ervaren team met landelijke slagkracht en een sterke reputatie in het mid‑market segment. Voor DCF breng ik mijn jarenlange ervaring mee in MKB‑transacties, mijn specialisatie in financieringsstructuren en mijn passie voor familiebedrijven een combinatie die DCF helpt om haar groeiambities verder waar te maken.
Mijn bestaande mailadres blijft bestaan:
Met vriendelijke groet,
Johan van den Berg
Bedrijfsfinancieringen & Overnames

Themapartner
Het doel van Triple A Four B is u te helpen uw doelstellingen te formuleren, te herschrijven en deze samen met u te verwezenlijken. Dit doen we in stappen, gebruikmakend van de beschikbare informatie en analyse van uw productportfolio, markten en organisatie. Dit leid tot een beleidsplan waaruit u behoefte aan mensen, middelen en kapitaal zichtbaar wordt. Via het implementatieplan zullen de doelen stap voor stap gerealiseerd kunnen gaan worden.
Heeft u vragen over dit artikel of wilt u eens met onze Themapartner van gedachten wisselen?


